ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 14513327
nr 1451 3327
Sabel
Längd: 86cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:15:00
1.100 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr